Beton architektoniczny

Beton architektoniczny – co to takiego?

Beton architektoniczny

Beton architektoniczny – co to takiego?

To odmiana różniąca się od dobrze znanego nam betonu, który wykorzystywany jest jako wylewka w naszych domach. Beton architektoniczny jest przede wszystkim estetyczny. Wyróżnia się gładką powierzchnią, ciekawym kolorem i wyraźną fakturą, która uzyskiwana jest w sposób manualny. Zapewnia to doskonały wygląd, który urozmaici każde wnętrze. To propozycja do nowoczesnych mieszkań, a także miejsc publicznych.

Zalety betonu architektonicznego

betonu architektonicznego powstają odważne i nietuzinkowe aranżacje wnętrz i fasad budynków, zarówno tych o reprezentacyjnym charakterze, jak i tych prywatnych. Beton architektoniczny jest estetyczny, elegancki i bardzo dekoracyjny. Obecnie technologia produkcji płyt z betonu architektonicznego pozwala na osiągnięcie produktów wytrzymałych i trwałych. Cechują się ponadto doskonałymi parametrami użytkowymi.

Właściwości betonu architektonicznego

Beton architektoniczny jest ciekawym rozwiązaniem nie tylko ze względów estetycznych. Przede wszystkim jest niezwykle trwały, szczególnie jeśli skusimy się na droższy, dobry gatunkowo materiał. Możemy być wówczas pewni wieloletniej trwałości, więc jest to stosunkowo oszczędny sposób wykończenia wnętrza, bo z następnym dużym remontem nie będziemy musieli się spieszyć.

Dlaczego warto wybrać beton architektoniczny?

Betonowe konstrukcje obiektów stanowią obecnie jedne z najbardziej nowoczesnych rozwiązań technicznych i estetycznych. Dla architektów formą przekazu jest światło oraz odczucia zmysłów, a nowoczesne technologie pozwalają na realizację smukłych konstrukcji żelbetowych o zróżnicowanych formach kształtujących ich architektoniczną formę. Uzyskanie optymalnego efektu jest możliwe dzięki sumie doświadczeń uczestników procesu budowlanego, będących w pełni świadomych zagrożeń i kosztów wpływających na końcowy rezultat przedsięwzięcia.

Dane Firmowe

BOR-TRANS Damian Borowski
03-637 Warszawa
ul. Gniazdowska 14/8
NIP: 5242397110, REGON:382342990

kontakt@bor-trans.pl

+48 692 432 254

Social Media