Konstrukcje stalowe

Zalety konstrukcji stalowych

Zalety konstrukcji stalowych

Jakość i wytrzymałość

Konstrukcje stalowe charakteryzują się bardzo wysoką jakością, z którą w parze idzie ich trwałość oraz wytrzymałość. Posiadają najbardziej korzystny stosunek ładunku do masy konstrukcji nośnej, dlatego znoszą nawet bardzo dużo obciążenia.

Lekkość konstrukcji oraz łatwość wykonania

Zastosowanie profili stalowych gwarantuje nam niską wagę konstrukcji przy zachowaniu nośności i wytrzymałości tradycyjnie wykorzystywanych elementów. Waga profilu stalowego jest nieporównywalnie niższa od wagi cegły czy pustaka o tej samej wielkości.
Profile stalowe gwarantują nam także łatwość wykonania konstrukcji. Wystarczy docięte elementy połączyć w odpowiedni sposób i gotowe. Nie wymagają one stosowania zaprawy czy kleju, których nakładanie jest pracochłonne, a czas wysychania długi. Daje nam to dużą oszczędność czasu i pieniędzy, co ma duże znaczenie w wypadku, jeśli wykonanie budowli zlecamy fachowcom.

Łatwość i szybkość montażu

Konstrukcje stalowe to wyroby prefabrykowane, dzięki czemu łatwo i szybko się je  buduje niezależnie od warunków pogodowych; nawet przy złych warunkach atmosferycznych. Sprzęty, niezbędne do jej wzniesienia zajmują mało miejsca, dodatkowo konstrukcja nie musi schnąć i jest w stanie udźwignąć ciężar od razu po zakończeniu budowy. Są wyjątkowo lekkie, a także nie wymagają stosowania zaprawy lub kleju.

Całkowita dowolność pod względem wyglądu budynku

Profile stalowe zostaną przez projektanta dopasowane do naszych potrzeb i fantazji. Dzięki możliwości dowolnego kształtowania profili możemy uzyskać budynek czy obiekt o nawet najbardziej oryginalnych i fantastycznych kształtach.
Jeśli więc marzą nam się w naszym nowym domu okrągłe drzwi i okna lub dach w kształcie kopuły – żaden problem. Dzięki zastosowaniu tej technologii ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Dane Firmowe

BOR-TRANS Damian Borowski
03-637 Warszawa
ul. Gniazdowska 14/8
NIP: 5242397110, REGON:382342990

kontakt@bor-trans.pl

+48 692 432 254

Social Media